José Luis Sanchez Tredimensionellt
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 198/1000, brons, sockel av plast, total höjd ca 13 cm
Kuntoraportti
585641
Päivämäärä:
2018-11-04