José Luis Sanchez Tredimensionellt

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 198/1000, brons, sockel av plast, total höjd ca 13 cm

Kuntoraportti

585641

Päivämäärä:

2018-11-04