Karl Axel Pehrson grafikmapp

Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp
Karl Axel Pehrson grafikmapp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Vyer från Nirak, mapp med 10 litografier, utgiven av Konstfrämjandet 1973, bladen signerade K A Pehrson -70, bladstorlek 41 x 33/33 x 41 cm

585654

2018-10-31