Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, Erik Höglund, blå glasmassa, Boda, signerade undertill "H883/1100", diameter ca 40,5 cm
Repor
585657
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här