Erik Höglund glasfat

Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat
Erik Höglund glasfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, Erik Höglund, blå glasmassa, Boda, signerade undertill "H883/1100", diameter ca 40,5 cm

Repor

585657

2018-10-31