Léon Ledru glasvas

Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas
Léon Ledru glasvas

Klubbat för:

9 800 SEK

5 000 SEK

LÉON LEDRU, vas, ca 1900, Cristalleries Val Saint-Lambert, överfångsglas med slipad dekor och upptill förgylld dekor, signerad Val S:t Lambert, höjd 26 cm

585669

2018-11-20