Klubbat för:
9 800 SEK
5 000 SEK
LÉON LEDRU, vas, ca 1900, Cristalleries Val Saint-Lambert, överfångsglas med slipad dekor och upptill förgylld dekor, signerad Val S:t Lambert, höjd 26 cm
585669
2018-11-20