Trafeli Febo marmorskulptur

Trafeli Febo marmorskulptur
Trafeli Febo marmorskulptur
Trafeli Febo marmorskulptur
Trafeli Febo marmorskulptur
Trafeli Febo marmorskulptur
Trafeli Febo marmorskulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRAFELI FEBO (1894-1935): Pierrot, signerad, alabaster, höjd ca 44 cm

Nagg och lagning

585679

2018-10-30