Stig Lindberg "SKönheten och Odjuret" litografi

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG "Skönheten och odjuret" färglitografi, signerad i trycket och daterad -78, bladets mått 21x30

obefintligt slittage

585681

2018-10-31