Madeleine Pyk gouache
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv från Kreta, signerad M. Pyk, daterad 1982, gouache och bläck, bär text "Vi går en liten väg till stranden, om den här kyrkan, Kreta", ca 22x31
I plastficka, bladet något vågigt
585685
2018-10-31