Madeleine Pyk gouache

Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Motiv från Kreta, signerad M. Pyk, daterad 1982, gouache och bläck, bär text "Vi går en liten väg till stranden, om den här kyrkan, Kreta", ca 22x31

I plastficka, bladet något vågigt

585685

2018-10-31