Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÄRGETSNINGAR, 3 st., Suzanne Nessim, Birgitta Broström samt Carl-Fredrik Reuterswärd, kompositioner, signerade samt numrerade, bladmått ca 65x56 samt 54x40 cm, oramade
585711
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här