Färgetsningar

Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar
Färgetsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄRGETSNINGAR, 3 st., Suzanne Nessim, Birgitta Broström samt Carl-Fredrik Reuterswärd, kompositioner, signerade samt numrerade, bladmått ca 65x56 samt 54x40 cm, oramade

585711

2018-11-04