Bordsur 1900-tal Louis XVI-stil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1900-talets början, Louis XVI-stil, marmor samt mässing, emaljerad urtavla, höjd 40 cm

En fot lös, senare urverk (quartz)

585712

2018-10-30