Oidentifierad konstnär 1900-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), efter Nattier: Grevinnan av Orléans kostymerad som Hebe, olja på duk, 130x97 cm

Smärre dukskada

585733

2018-10-30