Max Theodor Streckenbach oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAX THEODOR STRECKENBACH, Tyskland (1865-1936), blomsterstilleben med vallmo, signerad Max Theodor Streckenbach, olja på duk, 75x65 cm

Tryckskador från ram

585734

2018-10-30