Ernst Ludvig Norlind blandteknik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST LUDVIG NORLIND (1877-1952), Landskapsmotiv, signerad och daterad E Norlind 1917, blandteknik, 68x98 cm

585741

2018-10-30