Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGBOM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, fot i gulmetall, undertill märkt B-024, totalhöjd inkl skärm ca 127 cm
Brukslitage
585754
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här