Trädgårdsurna empirestil

Trädgårdsurna empirestil
Trädgårdsurna empirestil
Trädgårdsurna empirestil
Trädgårdsurna empirestil
Trädgårdsurna empirestil
Trädgårdsurna empirestil
Trädgårdsurna empirestil
Trädgårdsurna empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal, empirestil, vitmålad gjutjärn, nr 30, höjd 34 cm, diameter 51,5 cm

Bruksslitage

585762

2018-10-31