Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNUT GRUVA (1902-1981): Kvinnoporträtt, signerad och daterad -34, gouache, ca 62x50 cm
585767
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här