Bertil Gadö oljemålning
2018-11-01
585770
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERTIL GADÖ (1916-2014): "Sibyllan", signerad Gadö, olja på duk, ca 64x37 cm