Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BERTIL GADÖ (1916-2014): "Sibyllan", signerad Gadö, olja på duk, ca 64x37 cm
Zustandsbeschreibung
585770
2018-11-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner