Ymnighetshorn tomte Sport

Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport
Ymnighetshorn tomte Sport

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YMNIGHETSHORN/PRISER, 2 st, 1800-talets senare del, nysilver, horn uppburet av tomte samt faun, med inskriptioner: den ena - "Poängpris Södermalmsloppet på skidor för 3-mannalag", höjd ca 73, bredd 45 cm

1 med skador, saknar lock

585778

2018-11-25