Ymnighetshorn tomte Sport
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YMNIGHETSHORN/PRISER, 2 st, 1800-talets senare del, nysilver, horn uppburet av tomte samt faun, med inskriptioner: den ena - "Poängpris Södermalmsloppet på skidor för 3-mannalag", höjd ca 73, bredd 45 cm
1 med skador, saknar lock
585778
2018-11-25