Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", modellnummer 2073, Firma Svenskt Tenn, formgivet 1949, stomme i mahognym, skiva fanérad i pyramidmahogny, höjd ca 48 cm, 105x105 cm
Slitage, repor
585782
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här