Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 2 st, SNIPA, 1900-talets andra hälft, stengods, Rörstrand resp Gustavsberg, Gunnar Nylund resp Berndt Friberg, signerade, höjd ca 4,5-6,5 cm
585808
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här