Olle Bonnier serigrafi

Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE BONNIER (1925-2016): "Ur mappen 1940- och 1950-talet", signerad Bonnier, 34/75, serigrafi, bladmått ca 33x25 cm
UTSTÄLLD: Galerie Bleu, Stockholm

585812

2018-10-31