Olle Bonnier serigrafi
Vollendet
2018-10-31
585812
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): "Ur mappen 1940- och 1950-talet", signerad Bonnier, 34/75, serigrafi, bladmått ca 33x25 cm
UTSTÄLLD: Galerie Bleu, Stockholm