Jan Lundgren grafiska blad
Closed
2018-10-31
585819
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
JAN LUNDGREN (1936-1999): (9) Figurscener mm, signerade, etsningar resp träsnitt, varierande format, oramade