Lou Lam Laurin färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOU LAURIN LAM (1934-2012): (6) "Aviga kungar", signerade Lou Laurin Lam, 95/150, färglitografier, ca 63x52 cm

585820

2018-10-31