Lou Lam Laurin färglitografier
Closed
2018-10-31
585820
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
LOU LAURIN LAM (1934-2012): (6) "Aviga kungar", signerade Lou Laurin Lam, 95/150, färglitografier, ca 63x52 cm