Lennart Aschenbrenner oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Ynglingarum I", signerad och daterad Aschenbrenner -90, olja på pannå, ca 12x14 cm

585821

2018-10-31