Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, jugend, 1900-talets början, sannolikt Frankrike, överfångsdekor i rosa, hödj ca 40,5 cm
Mindre nagg
585832
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här