Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MATSKEDAR, TÅRTSPADE, TESKEDAR, KAFFESSKEDAR, BORDSSKEDAR, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, m.m., silver, 1900-tal, Sverige och Finland, totalvikt ca 1190 g

Gravyr, slitage, bucklor

585842

2018-10-31