Sminkbord Bodafors

Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors
Sminkbord Bodafors

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Skandinett", toilettebord, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, höjd ca 123, 110x47 cm

TOILETTEBORD,1960-tal, modell Skandinett, design Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Bodafors möbelfabriker, vitlackerad bok, ställbar spegel och två fritt hängade lådor, höjd 123, 110 x 47 cm
Skador: Bruksslitage, smärre repor/märken

Brukslitage, smärre ytskador

585848

2018-11-01