Bordslampa, art déco, GAB brons
Valmis
2018-10-31
585851
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, art déco, brons, 1930-tal. Stämplad undertill GAB brons, höjd
Graverad, smärre slitage, ej funktionstestad