Bordslampa, art déco, GAB brons

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art déco, brons, 1930-tal. Stämplad undertill GAB brons, höjd

Graverad, smärre slitage, ej funktionstestad

585851

2018-10-31