Vägglampetter, 1 par i brons,
Vollendet
2018-10-31
585854
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, brons, omkring 1930-tal, stämplade GAB Brons, mått ca 25x18 cm
Smärre bruksslitage