Vägglampetter, 1 par i brons,

Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,
Vägglampetter, 1 par i brons,

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, brons, omkring 1930-tal, stämplade GAB Brons, mått ca 25x18 cm

Smärre bruksslitage

585854

2018-10-31