Arsenal armbandsur 18 k guld

Arsenal armbandsur 18 k guld
Arsenal armbandsur 18 k guld
Arsenal armbandsur 18 k guld
Arsenal armbandsur 18 k guld
Arsenal armbandsur 18 k guld
Arsenal armbandsur 18 k guld
Arsenal armbandsur 18 k guld
Arsenal armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARSENAL, damarmbandsur, 14 k guld, 1960-tal, manuell, mineralglas, cal ETA 2410, armband, 18 k bolidenguld, fiskbenslänk, Nordiska Guldvaru-AB, Stockholm 1962, längd 14,5 cm, diameter 16 mm, totalvikt ca 17 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, boett med årtalsgravyr, armband med skador

585860

2018-11-02