Hans-Agne Jakobsson taklampa

Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON (1919-2009), enligt uppgift Model "T-603" som ingick i serien "Frants" med 15 olika modeller tillverkade 1966-1968, Markaryd, stomme i mässing, skärm av ljusa fransar, etikettmärkt höjd 35 cm, diameter ca 35 cm

Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

585877

2018-10-31