Hjort Knudsen fåtöljer

Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer
Hjort Knudsen fåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJORT KNUDSEN, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, Danmark, stomme i betsad bok, klädda i svart textil, etikettmärtkta, sitthöjd ca

Smärre bruksslitage

585887

2018-10-31