Golvlampa XXL
Vollendet
2018-10-31
585888
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, bordsmodell i jätteformat, fot i silverfärgad plast, textilskärm, fotkontakt, 1900-/2000-tal, höjd ca 190, Ø 80 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad