Anna Palm akvarell med täckvitt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA PALM (1859-1924): Motiv från Bois de Bologne, signerad Anna Palm, akvarell med täckvitt, solfjäderform, ca 50x24 cm

585890

2018-10-31