Kalkar och bägare silver
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KALKAR, 2 st, BÄGARE, silver, en kalk stämplad Johan Henrik Lampa, Stockholm 1819, andra med otydliga ryska stämplar samt bägaren Stockholm 1831, graverad dekor, höjd 9-10 cm
Bucklor och monogram
585895
2018-10-31