Sunol Alvar färgetsning
Vollendet
2018-10-31
585896
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ALVAR, Sunol Munoz Ramos (född 1935): Komposition, färgetsning, signerad, numrerad 62/150, ca 63x45 cm