Thomas Qvarsebo brons Olof Palme Tredimensionellt

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

THOMAS QVARSEBO (född 1947): Olof Palme, signerad och daterad T Qvarsebo, HC, höjd ca 23 cm

Zustandsbeschreibung

585935

2018-11-04