Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
THOMAS QVARSEBO (född 1947): Olof Palme, signerad och daterad T Qvarsebo, HC, höjd ca 23 cm
Zustandsbeschreibung
585935
2018-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner