Gennaro Favai, stilleben
Klubbat för:
10 500 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
GENNARO FAVAI (1879-1958): stilleben med orientalisk keramik och marionettliknande figur, olja på pannå, signerad G.Favai, mått ca 27x21 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram, inget märkbart slitage
585943
Päivämäärä:
2018-10-31