Gennaro Favai, stilleben

Gennaro Favai, stilleben
Gennaro Favai, stilleben
Gennaro Favai, stilleben
Gennaro Favai, stilleben
Gennaro Favai, stilleben
Gennaro Favai, stilleben

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

GENNARO FAVAI (1879-1958): stilleben med orientalisk keramik och marionettliknande figur, olja på pannå, signerad G.Favai, mått ca 27x21 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram, inget märkbart slitage

585943

Päivämäärä:

2018-10-31