Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GENNARO FAVAI (1879-1958): motiv från Venedig, olja på pannå, signerad G.Favai, mått ca 24x33 cm
Ej examinerad ur ram
585960
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här