Gennaro Favai, olja på pannå

Gennaro Favai, olja på pannå
Gennaro Favai, olja på pannå
Gennaro Favai, olja på pannå
Gennaro Favai, olja på pannå
Gennaro Favai, olja på pannå
Gennaro Favai, olja på pannå

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GENNARO FAVAI (1879-1958): motiv från Venedig, olja på pannå, signerad G.Favai, mått ca 24x33 cm

Ej examinerad ur ram

585960

2018-10-31