Bojan Kina Famille jaune

Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune
Bojan Kina Famille jaune

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, famille jaune, dekor av stiliserade fjärilar och tecken samt persikoslingor i emaljfärger, botten med dubbla cirklar, höjd ca 21 cm, träsockel medföljer

Locket med lagningar

585961

2018-10-31