Bojan Kina Famille jaune
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, famille jaune, dekor av stiliserade fjärilar och tecken samt persikoslingor i emaljfärger, botten med dubbla cirklar, höjd ca 21 cm, träsockel medföljer
Locket med lagningar
585961
2018-10-31