Takarmatur 1900-talets mitt
2018-10-31
585963
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, mässing samt svartlackerad plåt, 6 ljusarmar med frostat glas kupor, höjd ca 67, diameter ca 58 cm
Slitage, några mindre nagg, en kopa med en spricka, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen