Thomas Qvarsebo brons Mr Sweden Sport

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOMAS QVARSEBO (född 1947): Mr Sweden, signerad och daterad T Qvarsebo, brons, höjd ca 28 cm

585964

2018-11-25