Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
THOMAS QVARSEBO (född 1947): Mr Sweden, signerad och daterad T Qvarsebo, brons, höjd ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
585964
2018-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner