Pablo Picasso Internationell grafik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, utställningsaffisch: 85 gravures Berggruen...1966, litografi signerad i plåten Deschamps lith, bladmått 72x52cm

585968

2018-12-09