Öronlappsfåtölj 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, lös plymå, ben i mörkt trä, sitthöjd ca 48 cm, maximal höjd ca 106 cm
Slitage. Repor, söm gått upp vid armlän, ytsprickor i skinn
585969
2018-11-02