Öronlappsfåtölj 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, lös plymå, ben i mörkt trä, sitthöjd ca 48 cm, maximal höjd ca 106 cm

Slitage. Repor, söm gått upp vid armlän, ytsprickor i skinn

585969

2018-11-02