Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, stillben med frukt i holländsk renässansstil, olja på pannå, signerad D White, ca 13x18 cm
Smärre slitage
585970
2018-10-31