Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, stillben med frukt i holländsk renässansstil, olja på pannå, signerad D White, ca 13x18 cm

Smärre slitage

585970

2018-10-31